тел: 05(234) 5-04-06, 5-31-61, e-mail: dolmiskrada@ukr.net

Навігація

Офіційні сайти

Змагання з хокею на трав'яному покритті до дня 23 лютого!

23 лютого 2013 року на штучному майданчику ЗОШ №4 до Дня захисника Вітчизни, за ініціативи ветеранів спорту Строни С.І., Лісицького А.Л. та  завідуючого районним музеєм  «Долинщина спортивна» Заїки Василя Прокоповича було проведено гру з хокею на траві між командами м.Долинська та смт.Устинівка. Організаторами даного заходу спочатку планувався хокей на льоду, проте погода внесла свої корективи.

Сама гра перевершила всі сподівання. Команди почали без розвідки, і долинчани відразу пішли до воріт устинівців, які вдало оборонялися та гостро контратакували. Проте, в кінці першого періоду гол у ворота суперників забив Віктор Яцечко. Після перерви гра вирівнялася і устинівці мали декілька нагод забити  м'яч в  ворота долинчан, але голкіпер нашої команди був на висоті. І знову в кінці 2-го періоду гравець команди долинчан Юрій Грицковян  змусив голкіпера суперників виймати м’яч з своїх воріт.  Тож, після 2-го періоду рахунок був 2:0 на користь наших земляків.

3-й та 4-й періоди видалися також динамічними, гольовими та бойовими. Вкотре виймати м’ячі голкіперу суперників з воріт змусили Віктор Яцечко, Анатолій Лісицький, Євген Ніколюк. Та  гол престижу у наші ворота був також забитий гравцем суперників Сергієм Чипурним. Тож, гра закінчилася з рахунком 6:1 на користь долинчан.

По закінченню гри, секретар міської ради Оксана Гузема, депутат міської ради шостого скликання Геннадій Барановський та завідуючий районним музеєм «Долинщина спортивна» Заїка Василь Прокопович відзначили грамотами Долинської міської ради та сувенірами кращих гравців команд та подякували ветеранам спорту за підтримку спортивних традицій Долинщини, за організацію і проведення змагання і особистий спортивний внесок.